Profil spoločnosti
Firma pôsobí na trhu od roku 2008. Vykonávame zemné, výkopové, búracie práce, pre firmy, súkromné osoby, obecné a mestské samosprávy. Ďalej poskytujeme dovoz a odvoz sypkých materiálov. Orientujeme sa na poskytovanie služieb v rámci Východoslovenského kraja. Pri dlhodobých zákazkách poskytujeme služby v rámci celého Slovenska. Počas pôsobenia našej firmy sme sa podieľali už na mnohých veľkých, ale i menších projektoch.

Firma disponuje kvalitným, školeným personálom a strojovým vybavením. Výkopové práce zabezpečuje pomocou 2,5 a 2,8 tonových minibagrov vybavených hydraulickým kladivom, vrtákom. Odvoz stavebnej sute, dovoz štrkov, pieskov a stavebných materiálov na paletách zabezpečujeme nákladným automobilom zn. IVECO 4x4, trojstranný vyklápač s hydraulickou rukou, dostupnosť aj v tažkých terénoch.

Našim cieľom je poskytovať kvalitné a spoľahlivé služby v oblasti zemných prác. Pridanou hodnotou pre nášho zákazníka je naša časová flexibilita. Práce vykonávame nielen počas pracovných dní, ale aj cez víkendy a sviatky podľa priania zákazníka.